Ogłoszenia - Strona Orkiestry Dętej OSP w Szczucinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

Warsztaty wyjazdowe w ramach projektu odbędą się 30.XI.-1.XII.

Jutro próba o 17.30. Przypominam, że koncert patriotyczny odbędzie się 10. listopada o 16.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej. Zostało tylko 4 próby. Zapraszam.

W niedzielę spotykamy się na strażnicy o 9.30. Strój strażacki z marynarkami. Msza św o 11.00 , po mszy przemarsz pod kwaterę pamięci. Gramy Hymn Polski, Rotę, tusz i oczywiście marsze. W kościele gramy wg. programu który wcześniej umieściłem!

W piątek próba !!!!! zapraszam na 17.30

Jutro grill. Rozpoczęcie 17.00-17.3

UWAGA : w przypadku braku chętnych , spotkanie grillowe nie odbędzie się !!!!

Najbliższe granie orkiestry będzie miało miejsce w niedzielę 22 września - Obchody Rocznic Wrześniowych !!!

WEJŚCIE : OJCZE Z NIEBIOS  2 zwr.    57
PANIE ZMIŁUJ SIĘ....            40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI   41
OFIAROWANIE:  MODLITWA OBOZOWA   2 zwr.
ŚWIĘTY ….    43
INTRADA ...44
BARANKU BOŻY ….45
KOMUNIA:
PÓJDŹ DO JEZUSA   60
ORGANISTA...
BOŻE COŚ POLSKĘ   10
Dalsza część pod pomnikiem.


Proszę do czwartku (5. 09.), podać mi chęć uczestnictwa w grillu orkiestrowym. Możliwość udziału osób towarzyszących.

W sobotę 7 września organizujemy grilla dla członków orkiestry, dlatego próby w piątek NIE BĘDZIE !

Proszę zabrać marynarki, jutro podejmiemy decyzję jak wystąpimy!!!!!!

W piątek 16 sierpnia próby orkiestry nie będzie ze względu na występy w czwartek 15!!!!

W czwartek 15 sierpnia spotykamy się o 9.30 na strażnicy. Strój strażacki wersja letnia. Program muzyczny umieściłem wcześniej. Dodatkowo - Koncert Mini proszę mieć. Msza w Szczucinie o 11.00 potem jedziemy autobusem do Solca Zdroju. W Solcu poczęstunek, Msza św. o 14.00, przemarsz z korowodem, koncert orkiestry. Chciałbym żeby powrót był o godz. 18.00.


W czwartek 15. sierpnia będziemy uczestniczyć w dwóch wydarzeniach. 1- Msza Św. w Szczucinie, jubileusz ZUWiK -u. 2 - Dożynki w Solcu-Zdroju, również Msza Św., oraz krótki koncert.

Program muzyczny na 15. sierpień na Mszę Św.

WEJŚCIE : KRÓLOWEJ ANIELSKIEJ   29
PANIE ZMIŁUJ SIĘ....            40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI   41
OFIAROWANIE: WEŹ W SWĄ OPIEKĘ     27
ŚWIĘTY ….    43
INTRADA ...44
BARANKU BOŻY ….45
KOMUNIA:
U DRZWI  TWOICH  49
ORGANISTA...
PANIE DOBRY JAK CHLEB ...74
PO BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE :
CZARNA MADONNO   28


Członkowie orkiestry którzy posiadają 1 koszulę białą letnią, mogą otrzymać drugą na zmianę. Mam kilka używanych koszul ale w dobrym stanie. Proszę podać rozmiar kołnierzyka i w miarę rozmiarów które posiadam będę wydawał.

Na najbliższej próbie proszę zdać nutki następujących utworów: Uwielbiony Bądź... , Jeden Chleb oraz 3 utwory grane na jubileuszu w Woli Mędrzechowskiej !!!

W niedzielę spotykamy się na strażnicy o 9.45. Strój strażacki wersja letnia. Zabieramy - Marszówki, Kościelne, 2 kartki, Mini Koncert. Msza św. o 11.00, procesja. Krótki występ dla księdza Jubilata!!!

Dzisiaj próba przed odpustem. Zapraszam na 17.30

Podaję program na Odpust w Szczucinie:

MSZA ŚWIĘTA   21.07.2019
Organista: Gwiazdo Magdali1 zwr
Życzenia LSO
Życzymy, życzymy…
Wstęp:Organista: Gwiazdo Magdali 2 zwr
Panie zmiłuj się…Chwała na wysokości
Ofiarowanie: Jeden chleb – 1 zwr.
Święty, Święty…  Intrada!!! Baranku Boży…
Komunia św:
Jezusa ukrytego – 2 zwr.
Organista: Pójdź do Jezusa –
Wszystko Tobie – 2 zwr.
Organista: Dzięki o Panie....
Procesja:
Rozpoczyna Organista „Bądźże pozdrowiona”
Rozpoczyna orkiestra! „Te Deum”
Po błogosławieństwie:
Uwielbiony bądź Panie Jezu nasz
Barka 2 zwrZmiana godziny zbiórki!!!!
Spotykamy się dzisiaj o 14.30!!!


W niedzielę spotykamy się na strażnicy o 13.30. Strój strażacki wersja pełna ( zdecydujemy przed występem czy w koszulach czy w marynarkach). Repertuar Marszówki, Marsz Titanic, The Blues Factory, Piraci z Karaibów, Mamy po 20 lat. Oprócz tego utwory do wspólnego wykonania, te które graliśmy w piątek na próbie i na kolejnej też powtórzymy,( nie będziemy na Mszy w Mędrzechowie) Zapraszam !!!!

Mam świadomość tego że są dwa występy, jeden w sobotę a drugi w niedzielę ale są poważne powody aby wystąpić 13.07.2019 r., w sobotę w Koszycach Małych. Będzie to występ związany z akcją charytatywną dedykowaną osobom niepełnosprawnym. Mam potwierdzone że w zamian będzie zorganizowany dla orkiestry wyjazd dwudniowy w październiku. Wszystkich mogących wziąć udział gorąco proszę o wzięcie udziału. Spotykamy się na orkiestrze w sobotę o 15.30. Strój strażacki wersja pełna bo nie wiem czy będzie ciepło czy zimno, zdecydujemy w autobusie. Repertuar; marszówki, koncert mini, utwory te same co na jubileusz Woli Mędrzechowskiej !!!! Liczę na WAS !!!!


PILNA WIADOMOŚĆ
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w występie naszej orkiestry na koncercie charytatywnym 13.07. w Koszycach.


Zabierzcie małe wody żeby się zmieściły w torbach na nuty !!!!

Jutro zbiórka o 14.00 autobus wyjeżdża o 14.30 strój strażacki białe koszule, czyli wersja letnia. Próba w Tuchowie o 16.00. Msza Św o godz. 18.00. Jeżeli będzie dobry skład orkiestry to przewiduję krótki występ po Mszy !!!

Tym razem zdobyliśmy WYRÓŻNIENIE. Wiem że apetyty były na coś większego ale pamiętajmy że do finału wchodzą najlepsze orkiestry a my jesteśmy pośród nich !!!!

Wyjazd na odpust do Tuchowa w poniedziałek 1.lipca, będzie o 14.00 !!!! Zapraszam.

Dzisiaj próba obowiązkowa dla wszystkich jadących na przegląd do Nowego Sącza!!!

Wyjazd na Finał Echa Trombity 23.06. będzie o godz. 11.00 zbiórka na strażnicy 10.30

W czwartek 20. 06. spotykamy się na strażnicy o 8.30. Strój strażacki wersja letnia. Msza Św. będzie o 10.oo, po Mszy procesja. Program muzyczny umieściłem we wcześniejszym poście !!!!

W niedzielę spotykamy się o 11.30 na strażnicy, strój strażacki wersja letnia. Program muzyczny w poście poniżej !!!! planowany powrót 19.00 - 19.30.

Umieszczam program na Boże Ciało:
BOŻE CIAŁO 20.06. 2019:   MSZA ŚWIĘTA:
Wstęp: Jezusa ukrytego – 52    2 zwr. Panie zmiłuj się…Chwała na wysokości 40,41 Ofiarowanie: Jeden chleb –  kartki  1 zwr. Święty, Święty…  Intrada!!! Baranku Boży…43.44.45 Komunia św:   O mój Jezu –  53   3 zwr. Pójdź do Jezusa – (Organista) Wszystko Tobie –  77    2 zwr. Dzięki o Panie....( Organista)   Procesja:   Rozpoczyna  Organista! „Zróbcie  Mu miejsce”  46  Okadzenie, Hejnał, Ewangelia, Chrystus vincit, Suplikacje,  Okadzenie, Modlitwy Rozpoczyna  orkiestra! „Bądźże  pozdrowiona” 47  Hejnał,  Chrystus vincit,   Rozpoczyna  orkiestra!  „U drzwi Twoich” 49  Hejnał,  Chrystus vincit,   Rozpoczyna  orkiestra! „Te  Deum” 81  Hejnał, Ewangelia, Chrystus vincit, Suplikacje, Okadzenie, Modlitwy   
 Po błogosławieństwie:
  Uwielbiony bądź Panie Jezu nasz - kartki   
 Cóż Ci Jezu damy - 78


W niedzielę jedziemy na jubileusz do Siedlisk Tuchowskich. Wyjazd 0 11.45. Na prośbę dyrygenta z Siedlisk, będziemy grać na Mszy Jubileuszowej. Msza o 14.oo. Po Mszy Św., dalsze uroczystości. Strój strażacki wersja letnia.
Program :
Msza
Pod Twą obronę
Z rąk kapłańskich
Cóż Ci Jezu damy
Stałe części Mszy Św.

Wspólny koncert
Marsz Titanic
Orawa,Orawa
Pretty Woman
Góralu czy Ci nie żal

Koncert naszej orkiestry
The blues factory
Pirates del Caribos
Mamy po 20 lat
Amor, amor

Proszę o mobilizację przed Sączem, zostały tylko 2 próby !!!!!

Na Finał Echa Trombity do Nowego Sącza jedziemy 23.06.2019.(niedziela). Mamy tylko 5 prób, wszystkich proszę o mobilizację i uczestnictwo w próbach.

Planowane występy orkiestry
:
- 16. 06. Jubileusz orkiestry z Siedlisk
- 20.06. Boże Ciało
- 23.06. Echo Trombity Nowy Sącz
- 1.07. Odpust w Tuchowie
- 14.07. Jubileusz orkiestry w Woli Mędrzechowskiej.
- 21.07. Odpust parafialny w Szczucinie.


Msza żałobna o godz.14.00, jeżeli ktoś nie może przyjść na 13.00 do straży, to najpóźniej na 14.40 koło kaplicy na cmentarzu !!!! Jak ktoś nie zdąży na Mszę, to nasze granie jest po Mszy na cmentarzu !!!!

PILNA WIADOMOŚĆ!!!!
Zmarł Furgał Jerzy, sponsor naszej orkiestry zarazem tata Michała który z nami grał parę lat. Kto tylko może zapraszam na środę na 13. 00 w mundurze na orkiestrę. Proszę powiadomić kogo się da!!!!


Dzisiaj spotykamy się o 14.00. Strój strażacki pełny, bez kurtek.

Chciałbym zakupić czapki z metalowym okuciem daszka !!!! Większość takie ma. Część ma bez okucia proszę podać komu wymienić i jaki rozmiar czapki. (powinno pisać wewnątrz czapki)

Otrzymałem informację o przekazaniu pewnej kwoty przez Pana Burmistrza, na zakup umundurowania ( doposażenia ).
Ostatnio drążony był temat zbyt ciasnych czapek rogatywek. Również kapelusze były niedopasowane dla niektórych druhen. Proszę mi podawać komu trzeba zmienić na większą czapkę lub kapelusz. Najlepiej podać numer czapki jaki należałoby kupić. Również sznury galowe nie wszyscy posiadają, proszę pisać, (ewent. sms) kto potrzebuje !!!Program muzyczny na 11. maja.

Z Dawna Polski
Stałe części Mszy
Otrzyjcie już
Być bliżej Ciebie chcę
Uwielbiony bądź Panie
Po górach dolinachZapomniałem a jest to bardzo ważne!!!! Zabieramy spinacze lub klamerki do przypięcia nut w razie wiatru.

Druhny jutro proszę o ubranie spódnic. Proszę się ubrać ciepło. Lepiej mieć za dużo do ubrania niż za mało.

W niedzielę spotykamy się na strażnicy o 10.00. Ubieramy pełny mundur strażacki oraz bierzemy kurtki, ponieważ ma być tylko 6 stopni ciepła. Druhny mogą wystąpić w czarnych lub granatowych spodniach ale muszą być wszystkie albo w spodniach albo w spódnicach. Proszę się umówić między sobą, decydujący głos ma druhna Magda Sajdera. Wszyscy muszą mieć wyczyszczone instrumenty, wyprasowane mundury, czarne wypastowane buty. Nuty na koncert w niebieskich skoroszytach. Nie zabieramy czarnych torebek na nuty, na ramię. Będziemy mieli prowiant do autobusu, ale proponuję zabrać ze sobą kanapki. W Wysowej będzie poczęstunek ale zapewne tylko symbolicznie to będzie. Uczestnictwo w niedzielnej Mszy św. proszę rozważyć przed wyjazdem, bo po koncercie może być trudno. Wyjazd autokaru o 11.00. Po drodze zabieramy kolegów w Dąbrowie Tar., Lisiej Górze, Zaczarniu, Tuchowie. Proszę przed występem zachować skupienie i rozwagę.

W
piątek 3 maja spotykamy się na straży o 9.30.
Mundury strażackie wersja pełna, ponieważ ma być chłodno. Msza o 11.00, po Mszy dalsze uroczystości !!!!


Jutro tj.wtorek dodatkowa próba, jeżeli pogoda pozwoli to na zewnątrz budynku a jak nie to w środku. Zapraszam wszystkich na 17.30 a wokalistki na 18.00

Proszę na próbę zabrać lirki na instrumenty, będziemy trochę maszerować.

Z uwagi że muszę wysłać listę uczestników przeglądu w Wysowej, czy ktoś się nie wybiera 5 maja na przegląd, proszę o szybką informację !!!!

Planowane występy w czerwcu:
16.06. - Jubileusz orkiestry Siedliska Tuchowskie.
20.06. - Boże Ciało
22.lub 23.lub 24.06 ( do uzgodnienia, o ile się zakwalifikujemy), Finał Echa Trombity - Nowy Sącz.

W lipcu
:
Początek lipca - Wielki Odpust Tuchowski.
14.07. Jubileusz Orkiestry Wola Mędrzechowska.
21.07 Odpust w Szczucinie


Zapraszam jutro na próbę na 17.30. W Wielki Piątek próby nie będzie !!!! Proszę o przemyślenie swojego udziału w warcie, przy grobie w Wielką Sobotę.Na próbie druh Michał Rosa będzie organizował grupę do warty !!!

Dodatkową próbę zrobimy 30 kwietnia !!!! wtorek.

Jutro tj.piątek próba o 17.30, ja będę na Ogólnopolskiej Konferencji Orkiestr w Radomiu ale na próbie przegracie program z 3 maja. Poprowadzi kolega Włodek. Zapraszamy !!


W maju planowane występy orkiestry:
3 maja - Szczucin
5 maja - Wysowa (Przegląd orkiestr)
11 maja - Szczucin (Poświęcenie relikwii św.Floriana)

Program muzyczny na 3 maja:
WSTĘP; GWIAZDO ŚLICZNA - 23
PANIE ZMIŁUJ SIĘ - 40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI - 41

OFIAROWANIE ;
BOGARODZICO POLSKI KRÓLOWO - 37
ŚWIĘTY ŚWIĘTY 43
INTRADA 44
BARANKU BOŻY 45
KOMUNIA ;
BĄDŹŻE POZDROWIONA - 47
ORGANISTA ZAGRA
BYĆ BLIŻEJ CIEBIE - KARTKI
ZAKOŃCZENIE ;
CZARNA MADONNO - 28W piątek chciałbym dokonać nagrania dwóch utworów naszej orkiestry, dlatego zapraszam wszystkich na próbę na 17.30!!!!

Przed przeglądem w Wysowej zostało nam w marcu - dwie próby, w kwietniu - trzy, bo w Wielki Piątek próby nie będzie. Ponieważ 3 maja tj. piątek również gramy, proponuję dodatkową próbę w poniedziałek 29 kwietnia lub wtorek 30 kwietnia. Proszę rozważyć te terminy. Musimy jeszcze przećwiczyć musztrę na placu w miarę sprzyjającej pogody, oraz granie koncertowe w plenerze. Proszę o przegrywanie materiału nutowego i przychodzenie na próby!!!!!

Na eliminacje do Echa Trombity pojedziemy 5 maja, do Wysowej !!!

Poprawiona wersja statutu, zainteresowanych proszę o analizę i ewentualne uwagi.

Bardzo proszę o przegranie " Piratów z Karaibów", przed piątkową próbą sekcyjną. Szczególną uwagę zwróćcie od 32 taktu, gdzie występują znaki przygodne. Ten fragment jest harmonicznie najtrudniejszym w utworze.


W piątek próbę zaczynamy o 17.00. Po krótkiej próbie walne zebranie, przewidziany poczęstunek !!!! Wszystkich zapraszamy !!!!!

W piątek 22. 02. 2019.r., próba od 17.00. Po próbie zrobimy walne zebranie. Wszystkich w imieniu zarządu zapraszamy !!!!!


Kamizelek i krawatów nie zdajemy !!!! Ewentualnie jeżeli ktoś ma za małą lub za dużą można próbować wymienić. Tym zajmuje się druh Bartek !!!!

Wszystkim serdecznie dziękuje za zaangażowanie i poświęcony czas, wymiernikiem naszych muzycznych działań była duża liczba słuchaczy na koncercie. Dzięki raz jeszcze do zobaczenia w piątek!!!!!

Dzisiaj spotykamy się na Hali 13.30. Proszę się ciepło ubrać a szczególnie osoby występujące w kamizelkach.

Jutro próbę zaczynamy od 17.00. Wokalistki zapraszam na 18.00.

W środę próba o 17.00 - wszystkich zapraszam oprócz wokalistek !!!!
Na koncercie wystąpimy w czerwonych marynarkach lub kamizelkach, będziemy je wydawać osobom które ich nie posiadają !!!


Bardzo mi zależy aby zrobić próbę dodatkową z programem na Koncert Noworoczny w środę 23. stycznia, proszę to rozważyć!!

Jutro
sala orkiestry będzie otwarta dla zapominalskich 15 minut. Od 9.45 do 10.00

Podaję program muzyczny na Mszę św. 6 stycznia.Spotykamy się pod kościołem i wchodzimy zaraz po zakończeniu Mszy o 9.00. Szybko się stroimy i gramy kolędy od godz.10.30. Stroje cywilne. W piątek próba z wokalistkami, jest możliwość debiutu wokalnego przez członków orkiestry, wybranych kolęd.

Kolędowanie 06.01.2019.Pójdźmy wszyscy.. 6 zwrotek
A wczora z wieczora ...5 zwrotek
Anioł pasterzom ….4 zwrotki
Do szopy hej ….4 zwrotki
Gdy się Chrystus rodzi ...4 zwrotki
Tryumfy Króla …..3 zwrotki
Wejście :

Mędrcy świata....2 zwrotki
Panie zmiłuj się....40
Chwała na wysokości Bogu...41
Ofiarowanie :

Wesołą nowinę...2 zwrotki
Święty ,święty...43
Intrada 44
Baranku Boży...45
Na komunię :

ORGANISTA ZAGRA
Święta Panienka
Nie było miejsca dla Ciebie..
Po komunii adoracja żłóbka

Bracia patrzcie jeno    2 zwrotki
Jezus malusieńki     3 zwrotki
Mizerna cicha       3 zwrotki
Gdy śliczna Panna  2 zrotki
Cicha noc     3 zwrotki
Pasterze mili     2  zwrotki


Podaję program muzyczny na kolędowanie 06.01.2019.
A wczora z wieczora
Anioł pasterzom....
Pójdźmy wszyscy..
Do szopy...
Dzisiaj w Betlejem
Gdy się Chrystus rodzi
Tryumfy Króla ....
Wejście :
Mędrcy świata
Panie zmiłuj się....40
Chwała na wysokości Bogu...41
Ofiarowanie :
Wesołą nowinę
Święty ,święty...43
Intrada 44
Baranku Boży...45
Na komunię :
Jezus malusieńki
Bracia patrzcie jeno
Przybieżeli do Betlejem
Po błogosławieństwie :
Mizerna Cicha ( wersja opr.J.Kwiatkowskiego)
W żłobie leży
Lulajże Jezuniu
Gdy Śliczna Panna
Ach ubogi żłobie
Nie było miejsca
Pasterze mili
Nowy rok bieży

OPR.J.KW


Jutro zaczynamy nowy utwór, proszę poszukać też i przynieść Mamy 20 - lat !!! wracamy do tego utworu!!!

W sobotę 15. grudnia 2018r., będą miały miejsce warsztaty dla sekcji trąbek. Poprowadzi je jeden z czołowych trębaczy w Polsce, Sebastian Sołdrzyński. Myślę że wszyscy trębacze naszej orkiestry z chęcią wezmą udział w warsztatach.

W piątek sala orkiestry będzie otwarta od 13.00 do 16.00, celem zabrania nut oraz instrumentów. Po Mszy próby nie będzie ale będzie możliwość złożenia instrumentów na sali !!

PROGRAM NA MSZĘ 16.11.2018.

PRZED MSZĄ
MARSZ ŻAŁOBNY NR 1
MARSZ ŻAŁOBNY NR 2
WEJŚCIE; OJCZE Z NIEBIOS 57
NIE GRAMY STAŁYCH CZĘŚCI
OFIAROWANIE; Z RĄK KAPŁAŃSKICH 67
KOMUNIA ; BĄDŹŻE POZDROWIONA 47
ORGANISTA !!!!
LARGO 79
ZAKOŃCZENIE ; ZWYCIĘZCA ŚMIERCI 1
PO MSZY
MARSZ ZAŁOBNY NR 3
MARSZ ŻAŁOBNY NR 11


W piątek gramy w cywilnych ubraniach !!!!

W piątek spotykamy się o 16.30 w kościele i tam za zgodą proboszcza stroimy się. Nuty żałobne i kościelne. Po Mszy próby już nie robimy !!!

Przypominam o zabraniu kurtek strażackich !!!!

Jutro sala orkiestry będzie otwarta parę minut po 7.00. Proszę przychodzić wcześniej, nie przed samym wyjazdem. Wyjazd o 8.00. Potrzebne dokumenty : dowód osobisty lub paszport, karta ubezpieczenia EKUZ, zgody na wyjazd ( dotyczy małoletnich). Proszę zabrać lirki na instrumenty !!!!

Wzór zwolnienia do Budapesztu dla uczniów

Proszę mieć ze sobą drobną walutę ( bilon ) najlepiej euro !!!, ponieważ będziemy musieli korzystać z toalet na stacjach benzynowych i tam w niektórych przypadkach trzeba zapłacić !!!

Do Budapesztu wyjeżdżamy w piątek 9. XI. o godz. 8.00. Orkiestra będzie otwarta o 7.00.
Zabieramy mundury strażackie pełna wersja, koszule białe z długim rękawem (cywilne), kurtki strażackie coś do jedzenia na piątek. Nuty: kościelne, patriotyczne, marszówki i mini koncertowe. Planowany powrót do Szczucina - poniedziałek około 18.00- 19.00. W razie pytań proszę dzwonić!!!Osoby które nie skończyły 18. lat proszę o wydrukowanie oraz wypełnienie zgody na udział w koncercie i dostarczenie mi najpóźniej w dniu wyjazdu, tj piątek. Jeżeli jedzie rodzic to nie trzeba wypełniać druku !!!!          Zgoda na wyjazd do Budapesztu (PDF).    

W najbliższym czasie, czyli 9. XI. wyjazd do Budapesztu. Powrót 12.XI. Natomiast 16.XI. będzie w ramach piątkowej próby Msza Św. w intencji zmarłych członków naszej orkiestry i ich najbliższych, dlatego 2.XI. w dzień zaduszny, zrobimy próbę żeby przegrać kilka utworów żałobnych. Zapraszam!!!

W dzień zaduszny .... 2 listopada próba odbędzie się jak w każdy piątek !!!!!!

W niedzielę spotykamy się na hali sportowej o godz.13.30. Wokaliści o 14.00 Stroje strażackie wersja pełna. Nuty : patriotyczne i marszówki. Proszę o mobilizację, koncert będzie emitowany przez radio RDN- Dobra Nowina !!!

Przypominam że jutro próba zaczyna się o 17.00 !!!!
Podaję program na Koncert Patriotyczny. Jest on po niewielkiej modyfikacji. Utwory są według kolejności grania. Ilość zwrotek będę podawał podczas koncertu !!!

Lista utworów koncertu patriotycznego 28.X.2018r.

     1.   Hymn Polski - wspólnie
     2. Marsz Styczeń 1863- instrum.
     3. Po partyzancie dziewczyna płacze –  wokal A.Starzec
     4. Modlitwa obozowa – wokal K.Mach
     5. Romanze – wokal G.Sołtys
     6.  Marzenie – wokal  G.Sołtys/ A.Starzec
     7. Marsz. Marsz  Polonia- wokal  x  + A.Starzec
     8. Bywaj dziewcze zdrowe – wokal G.Sołtys / M.Bednarz
     9.  Piechota 1918 – wokal A.Starzec
    10.Ułani, ułani – wokal G.Sołtys
    11.Wiązanka żołnierska 1917-1918 z wokalami
    12.Wojenko, wojenko
    13. Rozkwitały pąki
    14. Jak to na wojence , wojnie
    15.Przybyli ułani pod okienko - wokal  x
    16. Maki – wokal  x + G.Sołtys
    17. O mój rozmarynie – wokal  x
    18.Serce w plecaku – wokal K.Mach + M.Bednarz
    19.Marsz I Brygady-wokal K.Mach
    20.Pierwsza Kadrowa – wokal  x + A.Starzec
    21.Pieśń o Komendancie / Komendant – wokal G.Sołtys + K.Mach
    22.Marsz 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich – instrum.
    23. Hej Sokoły- wokal K.Mach
    24. Marsz Kozietulskiego-  wokal G.Sołtys.
    25. Rota - wspólnie


Ważna informacja - niepełnoletni członkowie orkiestry muszą mieć dowody osobiste aby wyjechać do Budapesztu. Jest jeszcze czas żeby dowód wyrobić !!!


WAŻNA INFORMACJA:
Do poniedziałku 29.X.2018. muszę mieć listę osób wyjeżdżających do Budapesztu. Proszę się zapisywać dzwoniąc do mnie lub pisząc na e- mail, ewentualnie FACEBOOK !!!
Lista musi być wysłana do Budapesztu, celem rezerwacji miejsc.
Planowany wyjazd 9.XI.- powrót 12.XI.


WAŻNA INFORMACJA :
Nasza orkiestra została zaproszona na obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Budapeszcie.
Koncert dla Polonii węgierskiej z udziałem przedstawicieli Ambasady Polskiej. Planowany wyjazd 9.XI - powrót 12.XI.


Przypominam o próbie piątkowej. Zaczynamy o 17.30.
W następny piątek 26. X. ze względu na koncert niedzielny próbę zaczniemy o 17.00


W piątek próba17.30. W niedzielę wyjazd do Gręboszowa o 9.30. Msza o 11.00 po Mszy Św. uroczystości pod pomnikiem. Przewidziany posiłek dla orkiestry. Zbiórka w straży 8.45. Strój strażacki wersja pełna. Planowany powrót 15.00 - 15.30. Więcej szczegółów na piątkowej próbie.

Jutro spotykamy się o 9.30. Mundur strazacki pełny!!! Zabieramy marszówki i kościelne.


Podaję program na niedzielę 30.09 na Mszę oraz na 11.listopada. Zapraszam w piątek na próbę !!!!

PROGRAM 30 09.2018.

WEJŚCIE : PÓJDŹ DO JEZUSA  60           
PANIE ZMIŁUJ SIĘ....            40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI   41

OFIAROWANIE: WSZYSTKO TOBIE 77
ŚWIĘTY ….    43
INTRADA ...44
BARANKU BOŻY ….45

KOMUNIA:
O MÓJ JEZU W HOSTII SKRYTY  53
ORGANISTA...
UWIELBIONY BĄDŹ PANIE.... Z KARTEK

PO BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE :
BOŻE COŚ POLSKĘ  10   2  Z WROTKI

PROGRAM 11.11.2018.


WEJŚCIE : GAUDE MATER POLONIA    7
 PANIE ZMIŁUJ SIĘ....            40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI   41

OFIAROWANIE: OJCZE Z NIEBIOS  57
ŚWIĘTY ….    43
INTRADA ...44
BARANKU BOŻY ….45

KOMUNIA:
BĄDŹE POZDROWIONA  47
ORGANISTA...
LARGO   79   - KOMENTARZ
UWIELBIONY BĄDŹ   …. Z KARTEK

PO BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE :
BOŻE COŚ POLSKĘ  10   2 ZWROTKI
PILNA WIADOMOŚĆ

Jutro o 18.00 będzie miała miejsce Msza Św. zamówiona od orkiestry w intencji zmarłej mamy ks.Proboszcza. Niestety ja z częścią członków orkiestry wyjeżdżam do Nowego Sącza i nie będziemy mogli uczestniczyć. Zapewne w innym wypadku byśmy grali z orkiestrą na mszy. Gorąco zachęcam do uczestnictwa we Mszy Św. a po niej próba. Msza będzie trwała ok. 30. min.Zapraszam !!!!Najbliższy występ 30.września-Powiatowe Obchody Rocznic Wrześniowych !!

Podaję listę utworów na Koncert Patriotyczny 28.X.2018.
Z książeczek patriotycznych zdajemy utwór ; PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA - nie będziemy go grać a miejsce w książeczce potrzebne na inne nutki !!!


Lista utworów koncertu patriotycznego 28.X.2018r.

 Hymn Polski - wspólnie
Marsz Styczeń 1863- instrum.
 Po partyzancie dziewczyna płacze – A.Starzec
 Modlitwa obozowa – wokal K.Mach
 Romanze – wokal G.Sołtys
 Marzenie – wokal  G.Sołtys/ A.Starzec
 Marsz. Marsz  Polonia- wokal M.Bednarz + A.Starzec
 Bywaj dziewcze zdrowe – wokal G.Sołtys / M.Bednarz
 Piechota 1918 – wokal A.Starzec
 Ułan i, ułani – wokal G.Sołtys
 Maki – wokal M.Bednarz + G.Sołtys
 O mój rozmarynie – wokal M.Bednarz
 Serce w plecaku – wokal K.Mach + M.Bednarz
 Marsz I Brygady-wokal K.Mach
 Pierwsza Kadrowa – wokal M.Bednarz + A.Starzec
 Pieśń o Komendancie / Komendant – wokal G.Sołtys + K.Mach
 Marsz 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich – instrum.
 Hej Sokoły- wokal K.Mach
 Marsz Kozietulskiego- instrum.
 Rota - wspólnieLista utworów patriotycznych do zagrania na koncercie patriotycznym 28.X.2018., według kolejności grania.Zwolniło się jedno miejsce na wyjazd do Muszyny - czy ktoś chętny ???


Podaję program na Mszę św. w Powroźniku 9.09.2018.
PROGRAM 9 WRZEŚNIA POWROŹNIK 2018

WEJŚCIE : PÓJDŹ DO JEZUSA , 60

PANIE ZMIŁUJ SIĘ.... 40
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI 41

OFIAROWANIE: WSZYSTKO TOBIE 77
ŚWIĘTY …. 43
INTRADA ...44
BARANKU BOŻY ….45

KOMUNIA:

PANIE DOBRY JAK CHLEB 74
NIECH BĘDZIE CHWAŁA.... 75

ZAKOŃCZENIE ;

BARKA 73
PIEŚNI PATRIOTYCZNE
WIĄZANKA ŻOŁNIERSKA 1917-1939
BYWAJ DZIEWCZE ZDROWE
SERCE W PLECAKU
MARSZ KOZIETULSKIEGOW piątek próba, w sobotę wyjazd ok. godz. 8.00. Zabieramy mundury strażackie wersja maxi - czyli wszystko bo nie wiemy jaka pogoda nas w górach czeka. Nuty : Patriotyczne, Marszówki, Kościelne, Koncert Mini. W autobusie będzie wydawany prowiant.( bułki, konserwy i coś do picia ). Po południu grill w Powroźniku. W niedzielę śniadanie, Msza Św. i o 15.00 koncert w Muszynie.

W piątek próba z wokalami !!!

Przypominam o zapisywaniu się na Muszynę, bo w poniedziałek wysyłam listę do domu wczasowego !!!!

W Muszynie będziemy grać następujące utwory :

Pieśń o komendancie
Bywaj dziewcze zdrowe
Serce w plecaku
Hej sokoły

podczas przemarszu Marsz Kozietulskiego

i wspólnie z innymi orkiestrami
Piękna nasza Polska cała.W piątek na próbie musimy zrobić listę osób wyjeżdżających do Muszyny i musimy podać liczbę osób do ośrodka w którym nocujemy.
Proszę się zapisywać u Michała - Kevina Bednarza.Przypominam!!!!! Dzisiaj nie będzie próby orkiestry!!!

Proszę zapisywać się na wyjazd do Muszyny 8 - 9. września. Podawać proszę czy z osobą towarzyszącą czy bez !!!!
Listę osób sporządza Michał - Kevin Bednarz. nr tel.731773101BARDZO WAŻNA INFORMACJA !!!
W piątek 17. sierpnia nie będzie próby orkiestry. Zapraszam w następnym tygodniu.Z powodu awarii komputera podaję dopiero teraz info dotyczące jutrzejszego grania i tak:
Spotykamy się 15.15 na strażnicy stroimy się i zabieramy nuty, ( program podawałem wcześniej ), sekcja rytmiczna pakuje zestaw perkusyjny do futerałów. Autobus wyrusza do Brnia o godz.16.00. Koncert rozpoczyna się o 17.00. Ubieramy się po strażacku wersja letnia oprócz CZAPEK !! I KRAWATÓW !!!.Ma być ciepło. Zapraszam wszystkich z najbliższymi i rodzinami.Lista utworów do wykonania 12.08.2018. Breń – Orkiestra Szczucin

1. Marsz Kozietulskiego
2. Tijuana taxi
3. Brathanki
4. Janosik
5. Marzenie
6. Orawa, Orawa
7. Amor, amor
8. Rock aurond the clock

NA EWENTUALNY BIS

La PastorellaZapraszam na piątkową próbę, musimy przegrać materiał na koncert w Brniu, proszę o mobilizację.

Dzisiaj zbiórka o 14.30 na straży, autobus wyjeżdża 14.50. Strój strażacki wersja letnia.

Proszę pozdawać książeczki patriotyczne. Jeszcze kilka brakuje.

Podaję program na 4. sierpnia w Borowej, czyli najbliższa sobota.
W kościele to co w pliku poniżej.
Po Mszy przemarsz pod pomnik i tam Hymn. Przemarsz pod remizę OSP Borowa - uroczystości strażackie z ceremoniałem. Potem krótki koncert orkiestry z książeczek które w piątek rozdawałem.


PROGRAM 4 SIERPNIA 2018

WEJŚCIE : BŁĘKITNE ROZWIŃMY …..     8
                   
ZDROWAŚ MARIO                      21
                   
PANIE ZMIŁUJ SIĘ....                 40
                   
CHWAŁA NA WYSOKOŚCI       41

OFIAROWANIE: GWIAZDO ŚLICZNA    23
                    ŚWIĘTY ….                43
                    
INTRADA ...               44
                   BARANKU BOŻY ….45

KOMUNIA:
ORGANISTA GRA PIE
ŚŃ -
                   
PANIE DOBRY JAK CHLEB     74
                   PANIS ANGELICUS    

PO BŁOGOSŁAWIEŃSTWIE :
                 
MY CHCEMY BOGA   65

W niedzielę 12 sierpnia występujemy na powiatowych obchodach patriotycznych, organizowanych przez Starostę w Parku w Brniu koło Olesna. Przewidywany festyn patriotyczny z udziałem 3 orkiestr dętych, rozpoczęcie ok.17,00. Proszę uwzględnić w kalendarzu.

Proszę zabrać książeczki patriotyczne, bo bardzo mało jest ich na orkiestrze !!!

Najbliższy występ orkiestry to 4.sierpnia ( sobota ), jubileusz OSP Borowa. Msza w Borowej o 16.00, potem ceremoniał strażacki a po nim krótki występ orkiestry. Przewidywane zakończenie ok. 20.00

W niedzielę 22.07.2018.,spotykamy się o 9.30. Msza o 11.00. Strój strażacki białe koszule, ma być ciepło!!!!

Ze względu na zbyt małe zainteresowanie sobotnim spotkaniem, impreza nie odbędzie się. Propozycje nowego terminu ustalimy na piątkowej próbie.

W piątek robimy próbę o 17.30. Proszę mi podawać kto będzie w sobotę na spotkaniu 14.07.2018. Będzie Nadzwyczajne Walne Zebranie a po nim grill dla orkiestry, można przyjść z osobami towarzyszącymi. Ilość osób jest konieczna, bo musimy zakupić oraz przygotować produkty

Najbliższy występ orkiestry to odpust 22 lipca w Szczucinie.

Dnia 14 lipca tj. sobota, planujemy zrobić nadzwyczajne walne zebranie, połączone z grilem. Proszę uwzględnić w planachten termin. Mile widziane osoby towarzyszące.

Zajęliśmy III miejsce - bardzo się cieszę i wszystkim dziękuję.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego